Bölgesel zayıflama, vücutta belirli bir bölgede yağ yakma ve kas yapma hedefleyen bir programdır. Örneğin, bazı insanlar belirli bir bölgede fazla miktarda yağ birikmesi problemi yaşayabilirler ve bu bölgede yoğunlaşan Fitshape programı ile bu yağların eritilmesi kasa dönüştürülmesi hedeflenir.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri 

Bölgesel zayıflama için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında en yaygın olanları aşağıdaki gibidir:

  • Diyet: Vücuttaki belirli bir bölgedeki yağların eritilmesi için uygun bir diyet planı oluşturulabilir. Bu plan, yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeriğine sahip bir diyet olabilir veya yağların eritilmesini sağlayan bazı besinlerin daha fazla tüketilmesini öngörebilir.
  • Egzersiz: Belirli bir bölgedeki yağların eritilmesi için uygun egzersizler seçilebilir. Örneğin, bel fıtığı oluşumunu önlemek için bel bölgesine odaklanan egzersizler yapılabilir veya kalça bölgesindeki yağların eritilmesi için kalça hareketleri yapılabilir.
  • Fitshape®: Belirli bir bölgedeki yağların eritilmesi ve kas yapılabilmesi için fitshape® yöntemi de kullanılabilir. Örneğin, bölgesel zayıflama ve kas yapımı sağlayan hi-emt teknolojisine sahip fitshape cihazımız ile 30 dakikada 20.000 mekik etkisiyle belirli bir bölgedeki yağların eritilmesini ve kas yapımını sağlayabilir.

Bu yöntemlerden hangisinin en uygun olduğu, kişinin bölgesel zayıflama hedeflerine ve sağlık durumuna göre değişebilir. Bu nedenle, bölgesel zayıflama için en uygun yöntemi belirlemek için uzman ile görüşmenizi öneririm. Detaylı bilgi almak için Whatsapp üzerinden bize ulaşın.

 

Bölgesel Zayıflamada sonuç almak için kaç seans gerekir.

Bölgesel zayıflama için gerekli olan seans sayısı, kişinin hedeflerine ve sağlık durumuna göre değişebilir. Bu nedenle, bölgesel zayıflama için gerekli olan seans sayısı hakkında bilgi edinmek için bir uzmanımız ile görüşmenizi öneririm. Ancak genel olarak, belirli bir bölgedeki yağların eritilmesi için uygun bir diyet, egzersiz ve fitshape programına uygun bir şekilde uygulandığında, bölgesel zayıflama sonuçlarının görülmesi için birkaç hafta veya aylık bir süre yeterli olabilir.

Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Ebru Akel ile

Özge Ulusoy İle