DİPLİNER İŞLEMİ SADECE KİRPİK DİPLERİNE YAPILIR GÖZLERİ OLDUĞUNDAN DAHA DERİN  VE  İRİ  GÖSTERİR .

KİRPİKLERİ OLDUĞUNDAN DAHA YOĞUN VE HACİMLİ GÖSTEREN BİR İŞLEMDİR.

KALICI DİPLİNER

KALICI DİPLİNER NEDİR?

Göz Makyajı Pek Sevmeyen Yada Gözleri Hassas Olduğu İçin Kalem Çekemeyen Hanımların Kurtarıcısı Olan Kalıcı Dipliner Son Zamanların Trend Kalıcı Makyaj İşlemlerinin Başında Geliyor.Kim İstemez Ki Her Daim Nizamı Çekilmiş Bir Dipliner. Kalıcı Dipliner Kelime Kökeni (Dip) (Taban) dan Geliyor. Yani Sadece Kirpik Diplerine Yapılan Bir İşlem Olduğu İçin Gözlerinizi Ön Plana Çıkarmakla Kalmıyor.Kirpikleri Seyrek Olan Kişilerin Yada Günlük Hayatında Rimel Kullanmaktan Hoşlanmayan Hanımların Aynı Zamanda Kirpiklerini Olduğundan Daha Yoğun Ve Hacimli Durmasını Sağlayan Bir İşlem.Doğal Kalıcı Ama Aynı Zamanda Yok Gibi Görünmesini Sağlayan Natürel Bir İşlem.İşte Bu Yüzden Son Zamanların En Çok Tercih Edilen Kalıcı Göz Makyajlarının Başında Geliyor.

KALICI DİPLİNER NASIL YAPILIR?

Kalıcı Dipliner İşlemi Göze Yapılan Bir İşlem Olduğu İçin Genellikle Bu İşlemi Yaptırmayı Düşünen Hanımların Gözünü Korkutsa Da Aslında Yapılması En Kolay Ve En Konforlu İşlemlerden Biridir,Hem İşlemi Yapan Uzman İçin Hem İşlemi Yaptıracak Kişi İçin .

İşleme Başlamadan Önce Uygulanacak Bölgeye Anestezi Krem Sürülür Ki Kişi İşlem Sırasında Hiç Bir Şekilde Acı Sızı Hissetmesin Ön Çizim Yapıldıktan Ve İşlemi Yaptıracak Kişinin Onayını Aldıktan Sonra İşleme Başlanılır.

İşlem Mikropigmentasyon Cihazı Ve Tek Kullanımlık Steril İğne İle Organik Ve Cilt İle Uyumlu Pigment Seçilerek İşlem Başlanılır.İşlem Yaklaşık 40 Dk.da biter.Ve İşlem Bittikten Sonra İri Gözlere Yoğun Kirpiklere Ve Göz Alıcı Gözlere Sahip Olacaksınız.

Ebru Akel ile

Özge Ulusoy İle