Dudak Renklendirme Ve Gençleştirme İşlemi İstenilen Renkte Yapılabilinir.İşleme Başlamadan Önce Dudak Hattı Belirlenerek Ön Çizim Yapılır, Mikropigmentasyon Cihazı İle Pigment Dudağın  03 mm Altına Zerk Edilerek Kalıcılığı Sağlanmış Olur.

DUDAK RENKLENDİRME NEDİR?

DUDAK İÇİ RENKLENDİRME/GENÇLEŞTİRME

Dudak İçi Renklendirme Bir Diğer Adıyla Dudak Gençleştirme İşlemi.Peki Neden Dudak Gençleştirme İşlemi Diyoruz Bu Sorunun Cevabına Gelmeden Önce Hanımların Yaşadaığı Dudak Pigmenti Kayıplarının Sebeplerine Gelelim.Biz Kadınlar Her daim Bakımlı Görünmek İsteriz Ve Bununla Beraber Canlı Dudaklara Da Sahip Olmak İsteriz,Ama Zamanla Ve Yaş Aldıkça Cildimizde Pigment Kayıpları Başlar Başlar Bununla Beraber Dudaklarımız Solgun Cansız Bi Görüntüye Ulaşır.Bazı Kişilerde İse Yapısal Olarak Dudakları Fazla Uçuk Çıkarmaya Meyilli Olduğu İçin Zamanla Bu Durum Dudak Hattının Yok Olmasına Ve Dudak Köntürünün Silikleşmesine Sebep Olur Ve Bu Durum Dudaklarımızın Olduğundan Daha İnce Görünmesine Sebep Olur Yani Aslında Sadece Güzel Görünmek İçin Değil Daha Sağlıklı Ve Daha Canlı Bi Görünttüye Kavuşmak İçin En İdeal Yöntemlerin Başında Geliyor Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi. DUDAK RENKLENDİRME ; Mikropigmentasyon cihazı ile İstediğniz Renk Doğrultusunda Seçim Yapılarak Ve Dudak Hattınız Belirlenmesi İçin Ön Çizim Yapılarak İşleme Başlanıyor.Renk Sıkalası Oldukça Fazla En İdeal ve En Doğal Görünümü Elde Etmek İçin Kişinin Dudak Alt Ton Rengine Uygun Renk Seçilirse Hem Günlük Hayatınızda  Rahatça Kullanabileceğiniz Bi renk Olur Hemde Makyajsızken Bile Kendi Dudak renginizmiş Gibi Canlı Bir Olur.

Kalıcı Makyajdan Sonra Bunları Yapmayın !!!

Uygulama bittikten sonra 15 gün içinde güneşten uzak durun ! 15 gün yapılan yere kimyasal veya kozmetik herhangi bir şey uygulamayın ! Sauna havuz vb. etkinliklerden 15 gün uzak durunuz ! Kalıcı makyaj yapılan yere baskı veya sert hareket uygulamayın (micropigmentler dağılabilir) ! 3 gün boyunca kalıcı makyaj yapılan yere su değdirmeyin !!!   Sık Sorulanlar Renk Değişimi Olur Mu ?

Kullandığımız pigment kalitesi ve uzman bilgisi nedeniyle renk değişimi olmamaktadır.

İşlem Sırasında Acı Olur Mu ?

İşleme başlamadan önce uygulama yapılacak bölgeye anestezik krem uyguladığımız için herhangi bir acı sızı olmuyor.

İşleme başlamadan önce tasarım yapılıyor mu ?

Dudak Hattınızn Ön Çizimi Yapılarak En İdeal Sonucu Elde Ediyoruz

İşlem Ne Kadar Sürer ?

Tasarım ve uygulamayla yaklaşık beraber 2 saat sürmektedir.

İşlemin Kalıcılığı Kaç Yıldır ?

Cilt tipine göre değişmekle beraber 1 ile 2 Yıl arasında değişmektedir.

12-15 Ay Kalıcılık İşlem Süresi: 2 Saat Fiyat: 1700 TL

Ebru Akel ile

Özge Ulusoy İle