Lazer Epilasyon

Buz Başlık Diode Lazer Epilasyon Cihazımız İle 6 Seansta Tüy Sorunlarınızdan Kurtulun. %80 Dökülme Garantisi İle Kısa Sürede Uzun Vadeli Sonuç İçin Bize Ulaşın.

%100 Memnuniyet Önceliğimizdir.

Diode Lazer nedir?

Diode Lazer, tüylerin azaltılmasında ve istenmeyen vücut tüylerinin yok edilmesinde etkilidir. Lazer Epilasyon uygulama sırasında, bir lazer ışını demetler halinde deriden tek bir kıl folikülüne geçer.

Lazerin yoğun ısısı kıl köküne zarar vererek kıl kökünde tahribata yol açar. Tüy sayısında ve Tüy kalitesinde azalmaya neden olur. Kıl daha az fark edilir, daha ince ve muhtemelen daha hafif olacak ve devam eden seanslarla yok olacaktır. Tüylerin azalma derecesi, seansların sayısına bağlıdır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Uzmanlarımız, lazer epilasyon da dahil olmak üzere kozmetik prosedürlerin tüm alanlarında önemli deneyime sahiptir. Selin Kılıç Beauty, görünümünüzü ve özgüveninizi keşfetmenize yardımcı olabilir. Herhangi bir kozmetik prosedürden en iyi sonuçları almak için Selin Kılıç Beauty tarafından sağlanan en yüksek kalitede ve en yüksek teknolojide diode cihazlarımız hizmetinizdedir.

Bize Ulaşın

Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Ebru Akel ile

Özge Ulusoy İle