Protez Tırnak Nedir ?

Tırnakları uzatmak Güçlendirmek  ya da farklı şekiller vermek için kişinin kendi doğal tırnağına jel yada akrilik malzemeleri kullanılarak yapılan protez  tırnak uygulamasıdır.

PROTEZ TIRNAK

Son Zamanların Trend Haline Gelen Uygulamaların Başında Geliyor Jel Tırnak. Hanımları Her Gün Oje Sürüp Çıkartma Derdinden Kurtaran Bir Uygulama. Bununla Beraber, Tırnakları Zayıf Olanlar, Tırnakları Kırılan Ve Bu Nedenle Uzatamayan, Tırnak Yeme Problemi Olan Kişilerin En Çok Tercih Ettiği Uygulamadır. Protez Tırnak Uygulaması Akrilik Veya Jel İle Tırnakları Uzatma Yöntemidir.  Kendi Doğal Tırnaklarınızdan 80 Kat Daha Dayanıklıdır. Bu da Sizin Uzatmak İçin Uğraştığınız Tırnaklarınızın Uzaması İçin En  İdeal Yöntemdir. Çünkü Bu Uygulama Kendi Tırnağınızla Beraber Uzar ve Dilediğiniz Zaman Kendi Tırnaklarınıza Zarar Vermeden Uzman Tarafından Çıkartılır.  Jel Tırnak Yada Akrilik Tırnak Uygulaması Yaptırdığınız Zaman 3 hafta da Bir Bakımlarını Yaptırdınız Zaman Dilediğiniz Kadar Kullanabiliyorsunuz.

İSTENİLEN RENKTE OJE SÜRÜLEBİLİNİR Mİ?

Protez Tırnak Uygularken En Sağlıklı En Yeni Olan Seçenekler Jel İle Yapılan uygulamadır. Jelin Birden Fazla Renk Seçeneği Vardır ister jelin kendi renklerinden işlem yapılır. Dilenirse İstenilen Renkte Kalıcı Oje Uygulaması Yapılır. Bunun Dışında Jel Tırnak Yaptırmak İstiyorsunuz Ama Kalıcı Oje Sürmek İstemez İseniz Jel Tırnak İşleminden Sonra Kalıcı Oje Yerine Normal Oje Sürebilir Böylelikle İstediğiniz Zaman Oje Rengini Değiştirip Dilediğiniz Ojeyi Sürebilirsiniz.

İSTENİLEN BOYDA YAPILABİLİNİR Mİ?

İster Jel, İster Akrilik, İstediğiniz Uzunlukta İstediğiniz şekilde Yapılır. İster Badem şekli, İster Küt Şekil, İster Küt-oval Şekil, İster Balerin İster, Stiletto Şekli Kendi Tırnağınız Kadar Doğal Bir Uygulama Olduğu İçin İstenilen Her Şekil Verilir. Bununla Beraber İstenilen Her türlü Nail Art Yani Desen Tasarım Yapılabilir. Her Şey Sizin Hayal Gücünüze Kalmış

KİMLER  YAPTIRAMAZ?

Ellerinde Ve Ayaklarında Mantar Olan Kişilere Protez Tırnak Uygulaması Yapılmaz. Ancak Tedavi Gördükten Sonra Protez Tırnak Uygulaması Yapılır.

PROTEZ TIRNAK ÇEŞİTLERİ

1) JEL TIRNAK;

En Çok Kullanılan Ve En Dayanıklı Olan Bu Yöntem Tırnak Yüzeyine Özel Bir Jel Uygulanır.3 Aşamada Uygulanan Bu yöntem İlk Aşamada Tırnağı Sabitler 2. Aşamada Tırnağa Şekil Verir 3.Ve Son Aşama da İse Tırnaklara Şekil Verilir.

2) AKRİLİK TIRNAK;

Çok Doğal Durmayan Bu uygulama; Özel Bir Toz ve Sıvı Karıştırılarak Bir Sıvı Elde Edilir ve Tırnak Ucuna Tips Yapıştırılarak Tırnağın Geri Kalan Kısmı Oluşturulan Toz Sıvı İle İle  Doldurulur.ve Tırnak Şekli Ortaya Çıkar.

Protez Tırnak Bakımı Hakkında Bilgi Almak İçin…

PROTEZ TIRNAĞIN KENDİ TIRNAĞIMIZA ZARARLARI AVAR MIDIR?

Yine Her Uygulamada Olduğu Gibi Kullanılan Malzemenin Kalitesi Ve İşinde Uzman Kişiler Tarafında  Uygulandığında Tırnağa Hiç Bir Zararı Yoktur. Aksine Tırnak Yeme Problemi Olan Kişilerin İlk Başvurduğu Yöntemlerin Başında Gelir Ki Kişinin Tırnaklarını Güçlendiren Bir İşlemdir.

Detaylı Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayınız

Jel Tırnak Fiyatları

Protez Tırnak + Manikür + Kalıcı Oje
₺450
Protez Tırnak Bakım
₺320
Kalıcı Oje + Manikür
₺250
Kalıcı Oje + Pedikür
₺350
Kalıcı Oje
₺200
Manikür
₺150
Pedikür
₺190
Nail Art
₺15-30
Nail Art Tüm El
₺100
Kalıcı Oje Çıkarma
₺80
Kalıcı Oje (Ayak)
₺250
Protez Tırnak Çıkarma
₺100
Tırnak Güçlendirme
₺250
Tırnak Güçlendirme + Kalıcı Oje + Manikür
₺400